O nas


„Ten kto go­tuje, mu­si kochać, żeby w je­go pot­ra­wach była miłość. „


Z tradycją w przyszłość

Początki naszej działalności sięgają 1999 r. Trafpol zaczynał jako mała rodzinna firma dostarczająca wyspecjalizowaną paletę produktów na rynku lokalnym.

Z czasem, podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów, rozszerzaliśmy naszą ofertę, zasięg działania i rozbudowywaliśmy moce produkcyjne.

Dziś Trafpol to profesjonalnie zarządzany i nowoczesny producent artykułów spożywczych dysponujący szeroką gamą artykułów, rozbudowaną siecią dystrybucji obejmującą swym zasięgiem teren całej wielkopolski.


Przede wszystkim jednak, o naszej sile na rynku decyduje, doświadczony i zgrany zespół pracowników których nadrzędny cel stanowi usatysfakcjonowany klient.

“Odwaga powstaje w brzuchu - a wszystko inne
to tylko zwątpienie!”

Charles Bukowski

Nasza "kuchnia"

W reakcji na napływające sygnały z rynku, staramy się nieustanie modelować naszą ofertę aby realizowała ona w jak największym stopniu zapotrzebowanie naszych odbiorców.

Dlatego też nasza „kuchnia” to nie tylko tradycyjne polskie potrawy, odnajdziesz w niej także inspirację kuchnią europejską a także potrawy pochodzące z nowego świata.

Trzon naszej oferty stanowią cztery grupy produktowe : kanapki, sałatki, galaretki i menu bankietowe. Odnajdziecie w niej także pyszne chłodniki czy okraszony cebulą i przyprawami smalec.

“Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę
smaczne.”

Alison Singh Gee